Aktualności,  Zawierzenia NMP

Zawierzenie NSMKKP sobota 3 lipiec

Kochani wszędzie tam, gdzie pojawia się Pełna Łaski pojawia się radość i pokój. Zaprośmy Maryję do naszego życia, zaprośmy Ją do naszych serc i pozwólmy, by przez Nią działał również Jezus! W tych trudnych czasach, chciejmy  zawierzać  Maryi swoje serca i swoje życie. Zawierzmy troski i nadzieje, zawierzmy siebie i naszych najbliższych, naszych małżonków, nasze dzieci i całe rodziny. Zawierzmy  Maryi nasze losy i losy naszego kraju.  Miejmy ufność, że Królowa Polski, jako Matka Miłosierdzia wstawia się za nami i wyjedna nam  potrzebne łaski.  Kochani nie ma takiej trudności i przeszkody, której nasza modlitwa i wstawiennictwo nie pokonają. Zawierzmy się  Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski już w najbliższą sobotę 3 lipca 2021. Rozpoczęcie rożeńcem wynagradzającym godz. 17:00

Pierwsza sobota miesiąca to czas kiedy możemy podziękować Maryi za wszelkie łaski i prosić Ją o dalszą opiekę, zwłaszcza w bieżącym czasie. Nie przegapmy tego czasu planując spędzenie soboty – zaplanujmy by oddać go Maryi.  Matko Najświętsza, pomóż nam znaleźć czas, by wejść w Twój ewangeliczny Magnificat.
Prosimy pamiętać o obowiązujących przepisach sanitarnych, zachowując dystans, nosić maseczkę ochronną oraz dezynfekować dłonie.