Różaniec rodziców za dzieci

Rózaniec Rodziców za Dzieci – msza święta

Kochani, letnie miesiące w pełni! Po wyraźnym ograniczeniu obostrzeń pandemicznych zachęcamy do zdecydowanego zwiększenia swojej aktywności, zwłaszcza w propagowaniu Różańca Rodziców.  W lipcu tradycyjnie modlitwa  różańcowa w naszej parafii w niedzielę 4 lipca, o godz. 17.00. Następnie jest Msza Święta w naszych intencjach. Modlimy się za każdą nowo przystępującą osobę i za wszystkie nowe. Modlimy się w intencjach ogólnych i szczegółowych jakie do nas docierają, dziękujemy za łaski i prosimy o nowe.

Zapraszamy, aby dołączyć do nas osobiście kto może, i duchowo. W każdą środę miesiąca szczególna intencja modlitwy i mszy świętej o ochronę dzieci  i młodzieży przed wpływem destrukcyjnych ideologii. 

Nasze świadectwo przynosi innym nadzieję pomocy przez Maryję, poprzez Różaniec, dlatego zachęcamy do dzielenia się świadectwami i nadsyłania do nas. Dawanie świadectwa jest też wielką i owocną formą modlitwy, która innym daje nadzieję i zaprasza do kroków wiary, do włączenia się do modlitwy różańca rodziców.

Dawanie świadectwa o efektach modlitwy różańcowej za dzieci jest naszym wielkim przywilejem i ogromnym źródłem łask, jakie Bóg chce pomnażać w życiu naszych dzieci. Dając świadectwo o pomocy przez wstawiennictwo Maryi, głosimy Chwałę Boga przez cześć oddawaną Bożej Rodzicielce. To bardzo praktyczny i efektywny sposób modlitwy! Mogę opowiadać o pomocy Maryi, o cudach wymodlonych w moim życiu za Jej wstawiennictwem i w ten sposób wspieram swoje dzieci.