Zawierzenia NMP

Podsumowanie rekolekcji w Zakopanem

Kochani Wspólnota Niewolników Maryi przeżywała swoje pierwsze formacyjne rekolekcje

„W ramionach Maryi” w szkole Maryi, które odbyły się w Zakopanem na Krzeptówkach.  W rekolekcjach uczestniczyło 39 wyjątkowych uczestników .Każdy dzień rekolekcji był bardzo bogaty duchowo. Wysłuchaliśmy pięknych konferencji, które przybliżyły nam postać Maryi. Podczas rekolekcji była możliwość skorzystania z sakramentu pokuty lub  rozmowy z kapłanem, był czas na  Adorację Najświętszego Sakramentu i  czas uwielbienia Pana Boga poprzez gest oraz możliwość pójścia na długi  spacer w góry.

Dziękujemy Panu Bogu za ten wspaniały czas, kapłanowi ks. Piotrowi Idziak,  który z otwartym sercem miał czas dla każdego i służył swoją posługą, dziękujemy organizatorom i siostrom Domu Rekolekcyjnego za ciepłe przyjęcie i dbanie o to byśmy nie byli głodni.

Następnie rekolekcje już wkrótce. Planujemy tym razem nawiedzić Matkę Bożą Jedności Narodu w Kodniu i tam poczuć się w Jej ramionach. Kochani warto zaplanować sobie z nami rekolekcje, bo to bardzo wyjątkowy i wspaniały czas obfitujący w miłość i radość! Chwała Panu!

Poniżej udostępniamy linki nagranych konferencji i homilii