Aktualności

Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła (11.09.22 r.)

1. Dziś po Mszy Św. o 11:30 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas III (pierwszokomunijnych). Z kolei o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do przyjęcia bierzmowania, a o 17:00 dla samych kandydatów (spotkanie na salce parafialnej). Msza Św. dla wszystkich o 18:00. Przypominamy, że zwłaszcza młodzież z klas 7 SP powinna już w tym roku zapisać się na przygotowanie do bierzmowania.

2. We wtorek 13.09 zapraszamy na kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. Procesja różańcowa z figurką Matki Bożej Fatimskiej odbędzie się po Mszy Św. o godz. 17:00. Po procesji wieczorna Msza Święta.

3. Z inicjatywy Rady Konferencji Episkopatów Europy, 14.09 w święto Podwyższenia Krzyża Św., obchodzić będziemy Dzień Modlitw za Ukrainę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętych o godz. 17:00 i 18:00.

4. Za tydzień III niedziela miesiąca. O godz. 16:30 zmiana tajemnic różańcowych (kółka z miasta) – spotkanie na salce parafialnej, o 17:15 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 17:30 nabożeństwo różańcowe z procesją wewnątrz kościoła i wieczorna Msza Św. o godz. 18:00.

5. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć działalność duszpasterską w naszej archidiecezji składając swój dar do puszki przy wyjściu z kościoła.

6. Dziękujemy Wam za każdą okazywaną pomoc i wsparcie materialne dla naszego kościoła. Bóg zapłać za kolejne ofiary złożone przez Was na zakup figury Matki Bożej Różańcowej.

7. Na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie zapraszają ojcowie jezuici w najbliższy wtorek 13.09 o godz. 18:30.

8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, szczególnie „Niedzieli”. Dzisiaj razem z tą gazetą dodatek o tym, jak chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniem od Internetu i telefonów. Polecamy go wszystkim rodzicom!

9. Modlitwą otaczamy naszych parafian, których Pan w ostatnim czasie wezwał do siebie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…