Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia – XIV Niedziela Zwykła (3.07)

1. Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim naszym parafianom życzymy udanego wypoczynku, nie tylko tego fizycznego, ale i duchowego; szczęśliwych wyjazdów i powrotów, i dostrzeżenia Pana Boga w pięknie stworzonego świata. Nie zapominajmy o Bogu w wakacje!

2. Dziś I niedziela miesiąca. O 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17:30 Różaniec Rodziców za Dzieci i Msza Św. o godz. 18:00. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych „Różańca Rodziców za Dzieci”.

3. 11 lipca wyruszy 153 Piesza Pielgrzymka Piotrkowska na Jasną Górę. Zapisy będą się odbywać w dniach 4-9.07 w godz. 16-18 w parafii św. Jakuba (Fara). Zapraszamy też do pielgrzymowania duchowego.

4. Dziś „niedziela gospodarcza”. Ofiary jakie dziś zostaną złożone na tacę, przeznaczymy na prace gospodarcze w naszym kościele oraz na pokrycie kosztów prac elektrycznych na poddaszu kościoła. Dziękujemy Wam za każdą okazywaną pomoc i wsparcie materialne dla naszego kościoła. Bóg zapłać za kolejne ofiary złożone przez Was na zakup figury Matki Bożej Różańcowej.

5. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, szczególnie „Niedzieli”. W aktualnym numerze m.in. artykuły o dobrych sposobach na wypoczynek podczas tegorocznego lata, a także ciekawy, ładnie wydany modlitewnik na wakacje.

6. Parafia NMP Królowej Pokoju zaprasza w pierwszy czwartek m-ca (7 lipca) na Godzinę Świętą – godzinę adoracji Najśw. Sakramentu w godz. 23-24.

7. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić:

Krzysztof Michał Staszek – kawaler z par. tut.
Anna Maria Pisarek – panna z par. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Tryb.

8. Modlitwą otaczamy naszych parafian, których Pan w ostatnim czasie wezwał do siebie oraz tych, którzy zginęli na wojnie na Ukrainie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…