Aktualności

Do Jezusa przez Maryję

W listopadzie 2022 r. – a dokładnie 5.11 – rozpoczniemy kolejną edycję rekolekcji z 33-dniowym przygotowaniem do złożenia lub odnowienia Aktu Ofiarowania Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg nauki św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Przygotowania do Aktu Ofiarowania trwają 33 dni.

Codziennie każdy uczestnik rekolekcji podejmuje swoje ćwiczenia duchowe, indywidualnie, w domu. Otrzymuje od organizatorów wskazówki praktyczne na każdy dzień (zawarte w dedykowanych materiałach rekolekcyjnych) oraz dodatkowo codziennie umieszczanych na stronie Niewola Miłości.

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy ze Wspólnoty Niewolników Maryi przy parafii św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. pod numerem telefonu: +48 604 505 335 (w godz. 19.00 – 20.00).

Informacje związane z 33-dniowymi rekolekcjami zamieszczane są także na stronie internetowej:  niewolamilosci.wordpress.com

Plan każdego dnia opiera się na prostym schemacie, który ma na celu skłonić nas do rozmyślań poprzez lekturę i modlitwę w atmosferze jedności z Chrystusem przez Maryję, z Maryją, w Maryi i dla Maryi.

Zapraszamy do licznego udziału! Zapraszamy na drogę do świętości prowadzącą przez Maryję do Jezusa!