Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła (19.09) – ogłoszenia

1. Dziś III niedziela miesiąca. Tradycyjnie o godzinie 16:30 zmiana tajemnic różańcowych (kółka z miasta), spotkanie na salce parafialnej. O 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 17:15 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, procesja eucharystyczna i wieczorna Msza Św. o godz. 18:00. Zapraszamy do udziału w modlitwach.

2. Rozpoczynamy dziś rekolekcje ewangelizacyjne w naszym mieście. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego u fary, a następnie Droga Światła ulicami miasta od fary do parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkania rekolekcyjne odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19:15 (dokładny program na ulotkach i w Internecie na naszej stronie).

3. W miniony piątek miał miejsce odbiór końcowy prac remontowych w naszym kościele. Tym samym zakończył się kolejny etap prac na podstawie projektu budowlanego „Remont kapitalny zespołu kościoła pw. św. Jacka i św. Doroty i klasztoru podominikańskiego w Piotrkowie Trybunalskim”. Sprawozdanie z wykonanych w tym roku prac remontowych przedstawimy Wam w październiku.

4. Za tydzień w niedzielę 26.09 na Mszy Św. o godz. 11:30 będzie miała miejsce rocznica I Komunii Świętej dzieci z obecnych klas V szkoły podstawowej. Na spowiedź zapraszamy dzieci i ich rodziców w piątek 24.09 o godz. 16:00.

5. Dziękujemy za każdą okazywaną pomoc i wsparcie materialne naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu.

6. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, szczególnie „Niedzieli” i „Przewodnika Katolickiego”.

7. W ostatnim czasie Pan Bóg wezwał do siebie śp.:
+Janinę Marię Grędecką
+Monikę Antoninę Urbaniak