Aktualności

XXI Niedziela Zwykła – 22.08 – ogłoszenia

1. W dniach 11-13 września na stadionie Orła w Łodzi odbędą się duże wydarzenia ewangelizacyjne. Bliższe informacje w Internecie, my zwracamy uwagę zwłaszcza na spotkanie dla młodzieży „Arena Młodych – Reset”, które zaplanowano na 13 września w godz. 9.00-14:00.

2. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce rowerowej z Piotrkowa na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 11 września. Bliższe informacje na plakacie, zamieszczonym w gablocie i na naszej stronie parafialnej.

3. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za przygotowanie i obecność na parafialnym odpuście ku czci św. Jacka. Słowa podziękowania niech zechcą przyjąć: Liturgiczna Służba Ołtarza, Asysta, bielanki, grupy modlitewne, schola, pan organista, pan kościelny; Bóg zapłać mieszkańcom Michałowa za przepiękny wieniec dożynkowy, dary ołtarza, oraz za chleb i ciasto, którymi zostaliśmy obdarowani.

4. Pamiętajmy w modlitwie o pielgrzymach z naszej parafii, którzy wczoraj w nocy wyruszyli z pielgrzymką do Medjugorie. Niech czas spędzony w tym świętym miejscu będzie dla nich duchowym umocnieniem i źródłem wielu łask.

5. Zachęcamy do lektury tygodników: „Niedziela”, „Przewodnik Katolicki” i innych czasopism katolickich. W „Niedzieli Łódzkiej” można dziś znaleźć duży artykuł o naszej parafii, w którym wypowiada się nasz ksiądz proboszcz – zachęcamy do zakupu tego numeru.

6. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić:

Mateusz Marek Błaszczyk – kawaler z par. tut.
Magdalena Maria Kozłowska – panna z par. MB Nieustającej Pomocy w Szydłowie

Marceli Wiktor Sierant – kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Tryb.
Angelika Blonka – panna z par. tut.

7. W ostatnim czasie odeszli do Pana śp.:
+ Dorota Ewa Patryniak
+ Anna Wojtczyk

30 106 komentarzy