Różaniec Rodziców za Dzieci

[su_posts posts_per_page=”-1″ tax_term=”4″ include_content=”true”]

28 luty 2017, wtorek

Kochani Rodzice tegoroczny marzec rozpoczynamy Środą Popielcową i rozpoczynamy czasem pokuty i refleksji Wielkiego Postu. Widzimy naocznie jak wiele i jak wielkie grzechy są popełniane publicznie i z publicznym przyzwoleniem lub nawet promocją. Bluźnierstwa w pod pozorem niby sztuki, w polskim teatrze i za pieniądze Polaków.  

Potrzebujemy nawrócenia, tego czasu modlitwy, postu, umartwienia, aby nie okazało się, że w Wielkim Tygodniem znajdziemy się w tłumie krzyczącym UKRZYŻUJ. Jezus w pokorze przyjął bestialsko zadaną, haniebną śmierć za nasze grzechy, po to abyśmy my mogli powrócić do jedności z Bogiem. Wielki Post jest dla nas czasem intensywnego przeżywania obecności Jezusa w naszym życiu. To właśnie w tym czasie możemy nieść swój krzyż razem z Jezusem, iść za Nim i widzieć jak bardzo jego obecność może zmienić nasze życie. Módlmy się za siebie, swoich bliskich abyśmy ten czas wykorzystali owocnie. 

Zapraszamy wszystkich rodziców w Środę popielcową na różaniec godz. 17:30

16 luty 2017, czwartek

Kochani dawajmy świadectwo Bożej Opieki jakiej doświadczamy we wspólnocie modlitwy Różańca Rodziców!

Różaniec Rodziców za dzieci  powstał w 2012 roku  i tak pięknie  rozszerza się w naszej parafii!!!  Wymodlone w naszej wspólnocie doświadczenie Bożej Miłości i opieki, doświadczenie wstawiennictwa  Matki Bożej  w życiu naszych dzieci i rodzin – i mówienie innym o tych doświadczeniach, o tych łaskach – wielkich i małych, sprawia ze  następni rodzice otwierają się na dar tej modlitwy. Jest nas coraz więcej, kolejna Róża św. Michała Archanioła rozpoczęła swój nabór zapisało się już 17 rodziców, czekamy na następnych odważnych (brakuje 3 rodziców do pełnej róży). Kochani nie zatrzymujmy wezwania do tej modlitwy, pozwólmy by łaska  modlitwy różańcowej za dzieci mogła w nas zadziałać. Zapraszamy rodziców by odważnie przystępowali do  różańca rodziców, by mogli wypraszać i cieszyć się  owocami modlitwy, uzdrowionymi dziećmi, uwolnionymi od uzależnień, uzdrowionymi małżeństwami i relacjami w rodzinie. Jeśli się zdecydujesz zadzwoń kontakt 604 505 335

9 luty 2017, czwartek

Kochani chcemy dzielić się radością nieustannego zwiększania się, naszego Różańca Rodziców, od 2 lutego powstała kolejna dziewiąta już Róża św. Moniki w ciągu 7 dni zapisało się 20 rodziców. Chwała Panu i Maryi ! Kochani nieustannie polecamy wszystkich rodziców i dzieci  modlitwie różańcowej, by przepajała ona nasze rodziny i środowiska! By Bóg był poznawany i kochany i by rodzice wiedzieli że mogą Maryi spokojnie powierzyć przyszłość i teraźniejszość swoich dzieci Zachęceni otwartością Waszych serc zapraszamy następnych rodziców do tworzenia 10 Róży, dzielmy się tą informacją z innymi.

1 luty 2017, środa

Kochani przekazujemy wam smutną informację o śmierci mamy, która 1 lutego 2017 odeszła do Pana. Polecajmy Matce Bożej w swoich modlitwach Śp. Marię Tomczyńską  prosząc by wyprosiła jej łaskę  daru nieba.  Pogrzeb w wtorek 7 lutego godz. 13:30, kochani jeśli nie możemy osobiście pożegnać Śp. Marię, pamiętajmy o niej w tym dniu w modlitwie. R.I.P

PILNA PROŚBA

Kochani  przesyłamy potrzebę pilnej modlitwy w intencji rodziców z naszych róż różańcowych, którzy w ostatnim czasie bardzo poważnie zachorowali.  Dwoje rodziców Maria i Jerzy proszą nas  o wsparcie modlitewne. Bądźmy hojni w tej modlitwie, zanurzając ich w Przenajświętszej Krwi Jezusa, która jest uzdrowieniem wszelkich chorób . Wypraszajmy dla nich łaskę cudu powrotu do zdrowia,  siłę i cierpliwość w znoszeniu  bólu. Matko naszego Pana chroń ich w swoim Niepokalanym Sercu. Święty Jacku, patronie róży wstawiaj sie za nimi u Boga.  JEZU UFAMY TOBIE

14 grudnia 2016

Podaruj na święta bliskim piękny prezent – miejsce w róży rodziców, podziel się wiadomością o różańcu rodziców!

Jezus przychodzi do naszych domów i rodzin, przychodzi do miejsc pracy i miejsc publicznych, wieść o jego narodzinach, mimo iż przygłuszona handlowym szumem dociera do wszystkich. Dajmy Mu szansę, aby na stałe zamieszkał w jeszcze większej ilości rodzin, aby przychodził w codziennej modlitwie i naprawiał to co czasem niechcący popsuliśmy lub psujemy. Dajmy szansę przez zaproszenie Jego Matki do naszej codzienności w modlitwie różańcowej.

Kochani zachęcamy aby w czasie Świąt Narodzenia Pana Jezusa, obdarowywać swoich bliskich i znajomych takim prezentem duchowym, miejscami w nowo tworzonej róży – zaproszeniem do modlitwy w Różańcu rodziców, również poprzez Internet!

Dzielmy się świadectwem modlitwy – jak ona zmienia nas i życie naszch dzieci, jak nam pomaga! Dzielmy się tym dobrem z innymi, aby świat był choćby trochę bardziej otwarty na Boże Narodzenie!

12 grudnia 2016

Kochani Rodzice mamy dla was radosną informację,  iz od niedzieli zapisało sie do różańca rodziców dzieci 15 rodziców w tym  5 ojców 🙂 bradzo lubimy dzielić siez Wami takimi informacjami, kolejna Róża Rodziców tym razem Świętego Józefa sie zapełniła CHWAŁA PANU  dzielmy sie ta informacja z innymi i polecajmy tą modlitwę rodzicom

8 grudnia 2016 

W tym roku już po raz czwarty w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 8 grudnia, w Różańcu Rodziców odnawiamy Akt Zawierzenia Dzieci i naszej modlitwy Maryi. Zapraszamy wszystkich rodziców i ich dzieci na Mszę św. o godzinie 18.00 z ponowieniem Aktu Zawierzenia.
Jest wiele jest powodów, aby Bogu i Maryi dziękować! W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej podziękujemy Maryi za Jej opiekę nad tym dziełem w naszej parafii, za opiekę i posługę naszym kapłanom, którzy prowadzą formację i opiekują się naszymi różami , za zaangażowanie animatorek Helenie, Renacie, Uli i Gosi które prowadzą to dzieło. Jest nas modlących się rodziców już ponad steka, a chcemy aby to było nas kilka setek rodziców ! Aby ta modlitwa przepajała nasze rodziny i środowiska! To jest możliwe i potrzebne! Aby Bóg był poznawany i kochany, aby rodzice wiedzieli że mogą Maryi spokojnie powierzyć przyszłość i teraźniejszość swoich dzieci! Dlatego zapraszamy Was 8 grudnia godz. 18:00.

Kochani chcemy dzielić się radością nieustannego zwiększa się, naszego Różańca Rodziców, od ostatniej niedzieli zapisało się 13 osób w tym 4 ojców. Chwała Panu !!!

wpis 2016-12-07

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – środa 7 grudzień

Kochani rodzice dziś środa dzień nieustającej otwartości Serca Matki Bożej i dzień naszej wspólnotowej modlitwy różańcowej i prób do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  TUTAJ możecie zostawić swoje prośby, które będziemy  polecać na modlitwie prosząc o ich wysłuchanie. Bóg dał nam wielki dar jakim jest Niepokalane Serce Maryi w nim zanurzajmy w ufności nas i nasze dzieci. Przyjmując Jej macierzyńską opiekę i orędownictwo zawierzajmy Matce Bożej Nieustającej Pomocy wszystko.

Stałe intencje Różańca Rodziców za Dzieci:

W intencjach wszystkich róż za dzieci i ich rodziców, o ochronę dla nich przed wszelkim złem.
W intencjach własnych i członków swojej rodziny, o wyproszenie łask, pokory, miłości, nadziei i wiary.