Aktualności

Ogłoszenia – XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Tradycyjnie o godz. 16:30 zmiana tajemnic różańcowych (Kółka z miasta) – spotkanie na salce parafialnej. O 17:15 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o 17:30 nabożeństwo różańcowe (bez procesji eucharystycznej) i wieczorna Msza Św. o godz. 18:00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w naszej parafii codziennie o godz. 17:30. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy na nie dzieci.

3. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, nowennowe, półroczne i roczne. Można tu uczynić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

4. Ojcowie jezuici zapraszają na kolejny „Wieczernik Trybunalski”, który odbędzie się w tamtejszym sanktuarium 23.10 o godz. 11:00. Szczegóły na plakacie. Z kolei młodzież może wziąć udział w kursie „Alpha”, który rozpocznie się w piątek 22.10 o godz. 18:00 w salkach pod domem zakonnym o. jezuitów.

5. Za nami XXI Dzień Papieski. Na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierający zdolną a ubogą młodzież zebrano w naszej parafii 324 zł. Bóg zapłać!

6. Wspólnota Niewolników Maryi zaprasza wszystkich czcicieli Maryi w sobotę 20.11 na dzień skupienia. Skupienie odbędzie się w naszej parafii, a poprowadzi je ks. Bartosz Stankiewicz ze zgromadzenia księży filipinów. Więcej informacji już wkrótce na stronie naszej parafii.

7. Dziękujemy Wam za każdą okazywaną pomoc i wsparcie materialne naszego kościoła.

8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, szczególnie „Niedzieli” i „Przewodnika Katolickiego”.

9. W ostatnim czasie Pan Bóg wezwał do siebie:

-śp. Andrzeja Cecotkę

-śp. Wiesława Andrzeja Paulińskiego Módlmy się w ich intencji.