Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna (23.04.2023 r.)

1. Dzisiaj w Kościele w Polsce przeżywamy VII Niedzielę Biblijną, odbywa się Narodowe Czytanie Pisma Świętego, a także rozpoczyna się XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który potrwa do 29.04. Ma on inspirować do częstszego sięgania po Pismo Św., a jego temat brzmi: „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

2. Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Zapraszamy na Msze Św. o 17:00 i 18:00.

3. Wspólnota Niewolników Maryi działająca w naszej parafii zaprasza na rekolekcje Oddania się w Niewolę Miłości wg św. Ludwika Grignon de Montfort. Rekolekcje rozpoczną się w piątek 28 kwietnia o godz. 18:00, a zakończą 31 maja br. w święto Nawiedzenia NMP.

4. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, szczególnie nowego numeru „Niedzieli”.

5. Bardzo dziękujemy osobom, które zajęły się rozebraniem dekoracji ciemnicy i grobu Pańskiego oraz zadbały o czystość Kościoła.

6. Dziękujemy Wam za każdą okazywaną pomoc i wsparcie materialne dla naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbonek „Caritasu”  z jałmużną wielkopostną. Skarbonki można jeszcze przynieść w tym tygodniu do zakrystii.

7. Modlitwą otaczamy naszych parafian, których Pan w ostatnim czasie wezwał do siebie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…