Ogłoszenia duszpasterskie na 12 Niedzielę Zwykłą (21.06.2026 – 28.06.2026)
1. Dziś III niedziela miesiąca. O godz. 16:30 zmiana tajemnic różańcowych (kółka z miasta), o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe (z procesją) i wieczorna Msza Święta o godz. 18:00.
2. We wtorek przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o naszych ojcach. Tym, którzy są przy nas, niech Pan Bóg błogosławi, a zmarłym pozwoli cieszyć się niebem.
3. W środę 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 17:00 i 18:00.
4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które sprawujemy codziennie o godz. 17:30 (po nich wieczorna Msza Święta).
5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy:
– w środę Narodzenie św. Jana Chrzciciela – uroczystość.
6. Dziękujemy Wam za każdą okazywaną pomoc i wsparcie materialne dla naszego kościoła. Dziękujemy kolejnym osobom, które wsparły finansowo modernizację parkingu za kościołem.
7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, szczególnie „Niedzieli”.
8. Modlitwą otaczamy naszych bliskich zmarłych – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…