Cze
05
2020

Pierwsza sobota miesiaca – ZAWIERZENIE

W pierwszą sobotę miesiąca praz kolejny oddajemy się Maryi, ponieważ szukamy najbezpieczniejszych rąk, w które moglibyśmy złożyć nasze życie. Każdy pragnie do kogoś należeć, pragnie być mieszkańcem czyjegoś serca. Oddanie Maryi to też zawierzenie dłoniom, które bezpiecznie nas poprowadzą. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Maryi 6 czerwca 2020 godz.17:00 różaniec. Msza Święta godz 18:00 przed mszą prelekcja maryjna prowadzona przez członków Bractwa NSMKKP. Zachęcajmy innych by w prostym akcie zawierzenia (złożonym później na ołtarzu) zawierzać wszystko, każdy aspekt swojego życia, by Matka Boża mogła nas chronić i wypraszać u swojego Syna to wszystko z czym do Niej przyjdziemy.

Matka Boża czeka na każdego zwłaszcza na osoby poobijane własnymi grzechami, by zawierzyć Jej brudy swojego zycia,wszystkie konsekwencje swojego działania, które ponosimy my i nasze rodziny i nasi bliscy, a które blokują nas na przyjęcie woli Bożej. Oddajmy to wszystko Bogu przez  Niepokalane Serce Maryi, Maryja ma taka rolę  i posłannictwo, ze nie przesłania Boga tylko Jest przeźroczysta i w Jej dłoniach wszystko co złożymy jest bezpieczne, niech Ona Dobra Matka towarzyszy nam w naszym  życiu, pozwólmy Jej na to. Pierwsza sobota jest czasem zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, to przeogromna przestrzeń dobra i miłości skorzystajmy z tego czasu łaski.   

 

IMG_6077

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK