Kwi
06
2018

Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski – 7 kwietnia

Maryja Królowa Polski, która króluje na Jasnej Górze jest dla nas symbolem pewnego zwycięstwa, jakiego mogą oczekiwać Ci, którzy w każdą pierwsza sobotę miesiąca oddają się Jej w opiekę. Maryja mówi do nas – uciekajcie się do mnie, spoglądajcie na mnie i nabierzcie odwagi.

Ucieczka do Maryi jest najpewniejszym środkiem pokonania wszelkich przeszkód i ataków nieprzyjaciela człowieka. Matka Boża jest dla nas arką przymierza, która zapewnia nam zwycięstwo nad wszelkim złem, miejmy odwagę Jej zaufać i powierzyć Jej swoje życie.

Zapraszamy  w najbliższą  sobotę 7 kwietnia o godz. 17:00  do parafii św. Jacka w Piotrkowie Tryb. na mszę świętą z zawierzeniem  wszystkich Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi. Pozwólmy  zadziałać Maryi w swoim życiu zawierzając w prostym akcie Matce Bożej, wszystko z czym po ludzku nie potrafimy sobie poradzić. Początek godz 17:00 różańcem i medytacją pierwszosobotnią,  przed mszą wprowadzenie do zawierzenia prowadzone przez członków Bractwa.

Kochani mówmy innym o tej mszy by każdy mógł poznać moc zawierzenia w Niepokalanym Sercu Maryi Królowej Polski 

Posłuchaj medytacja pierwszosobotnia

EB369222-ABCC-4504-A590-A1E904716608

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK