Lut
10
2019

Tworzymy 20 Różę różańca rodziców za dzieci

Kochani BARDZO wiele osób zachęciło się do udziału w modlitwie za swoje dzieci w Różańcu Rodziców w naszej parafii. Wiele osób zgłasza się do nas indywidualnie, aby przystąpić do tego dzieła.

NADAL DO TEGO ZACHĘCAMY – aby skorzystać z tego zaproszenia. W naszym  Różańcu Rodziców  praktykuje się udział w comiesięcznej mszy  świętej w intencji naszych dzieci i nas rodziców. Odczytujemy owocność tych mszy świętych. Różaniec Rodziców za dzieci jest szansą aby zbliżyć się jeszcze bardziej do Matki Bożej, dlatego zapraszajmy jak najwięcej osób do tej wspólnej modlitwy i wspierania swoich dzieci i swoich rodzin! 

Kolejna  20 RóżaRóżańca za Dzieci rozpoczęła swój nabór  ❤️ jeśli chcesz podjąć się tej modlitwy zadzwoń do nas  📞604 505 335

Uwaga zgłosiło się już 4 Rodzicow czekamy na kolejnych 16 ODWAGI‼️‼️zaproszenie szczególnie kierujemy do rodziców dzieci, które w tym roku miały swoją pierwszą komunię.

Processed with Rookie Cam

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK