Gru
02
2018

Trzeci tydzień przygotowania

Kochani to już ostatni etap naszych przygotowań do uroczystego Aktu Ofiarowania Jezusowi Chrystusowi przez Maryję, do którego przystąpimy w sobotę 8 grudnia , Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
Wczoraj rozpoczeliśmy  3. tydzień II okresu naszych ćwiczeń duchowych
do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję
„POZNANIE JEZUSA CHRYSTUSA”.

Ćwiczenia duchowe: Akty miłości do Boga, dziękczynienie za błogosławieństwa Jezusa, akty żalu i postanowienia.

Każdy z „oddanych w niewolę miłości”, biorący pełny udział w naszych rekolekcjach, nabył pamiątkowy akt, a także łańcuszek niewolnika Maryi z Cudownym Medalikiem (zewnętrzny znak swojej miłosnej niewoli)

Akt Ofiarowania przepisujemy ręcznie i przynosimy ze sobą w sobotę 8 grudnia na Mszę św. o godz. 15:00 w godzinie Miłosierdzia. Odczytamy go uroczyście, wszyscy razem po Komunii św., a następnie każdy z nas, złoży go na ręce kapłana. Ten akt będzie dokumentem podpisanym także przez księdza celebransa, zaopatrzonym w pieczęć parafii. Łańcuszek każdemu uczestnikowi będzie zakładał kapłan 💙

Zbliża się dzień składania Aktu Ofiarowania Jezusowi Chrystusowi przez Maryję. To już w sobotę 8 grudnia – zostaniemy niewolnikami Jezusa i Maryi wg św. Ludwika de Montfort. Dokonamy tego w sposób uroczysty w Parafii świętego Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb.

47322753_521503361719816_4776626575208611840_n

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK