Lis
30
2017

STREFA ŚWIADECTW ZAWIERZENIA

Świadectwo po Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi:

„Mam problemy z układem trawiennym, wciąż coś mi szkodziło, bolało… Jestem po 3 operacjach brzucha, wiele lat cierpiałam na bóle i osłabienia… od jakiś 3 miesięcy są stawiani na mojej drodze /niby przypadkiem/ cudowni lekarze… Zdiagnozowano problem, a zmiana leków i diety sprawiła, że czuję się o niebo lepiej.
Co więcej, miałam złe 2 parametry żelaza, jeden za wysoki, drugi za niski… świadczyło o złym wchłanianiu… ogólnie wynik był mega słaby 7 jednostek, a wzorzec to 13-440.
Po zawierzeniu, miałam badanie, oba wyniki były idealne, z 7 skoczyłam na 13,9 :)), a w drugim uplasowałam się w samym centrum skali. Dodam ze nie przyjmowałam ani leków, ani wątróbki 🙂 to Maryja wyprosiła dla mnie to uzdrowienie i zdiagnozowanie choroby. Kochani piszcie dokładnie Maryi swoje sprawy, to naprawdę działa”

Już w najbliższa sobotę 2 grudnia możesz zawierzyć swoje sprawy Maryi, przyjdź i powiedz innym o takiej możliwości, rozpoczynamy różańcem wynagradzającym od godz 17:15

IMG_6125

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK