Lis
07
2017

STREFA ŚWIADECTW ZAWIERZENIA

Świadectwo po Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi:

” Chcielismy podzielić sie z Wami Mocą Zawierzeń Niepokalanemu Sercu Maryi jakich doświadczylismy. Mianowicie w zeszłym roku zimą zawierzylismy Maryi wyjazd do Medjugorje. Mieliśmy ogromne pragnienie w sercu, aby w wakacje tam pojechać z całą rodziną. Niestety w swoich planach nie mieliśmy na to pieniędzy. Postanowiliśmy w jedności małżeńskiej oddać te plany Matce Bożej. Napisaliśmy w swoim zawierzeniu by Maryja nas tam zaprosiła i by pomogła nam wygospodarować z domowego budżetu pieniądze na ten cel. Nie musieliśmy długo czekać z odpowiedzą, bo już na następnym zawierzeniu usłyszeliśmy, ze jest organizowany wyjazd z parafii do Medjugirje i dla nas był to znak, ze Maryja chce nam pomoc w realizacji naszych pragnień i marzeń. W końcu znalazły się pieniądze na wyjazd, ale niestety miesiąc przed wyjazdem zaczęły pojawiać się duże przeszkody, które chciały odebrać nam radość naszych planów.
Punktem kulminacynym była złamana noga naszej córki, gdzie musieliśmy podjąć decyzję czy pojechać na pielgrzymkę? Wiele osób odradzało wyjazd (nawet lekarze). Wśród tych osób także lekarz prowadzący, który był bardzo powściągliwy. Czekał do ostatniego dnia. Dopiero Spowiedź święta dała nam światło pokoju w sercu, usłyszeliśmy w odpowiedzi, ze jeżeli zawierzyliśmy, to mamy też zaufać i pozwolić Matce Bozej działać, odezwały się jeszcze inne dolegliwości naszej córki. Przez kilka dni i kilka razy dziennie (dochodziło do 3x dziennie) leciała Jej krew z nosa. Laryngolog zlecił nawet badanie morfologii, czy nie ma anemii. Byliśmy tymi wszystkimi wizytami u różnych lekarzy zmęczeni. Tak było do dnia poprzedzającego wyjazd. Ale mieliśmy ufać i to uczyniliśmy. Dzisiaj możemy powiedzieć, ze mieliśmy wspaniałe wakacje blisko Matki Bożej.
Wogole czuliśmy się przez ten rok szczególnie zaopiekowani przez Maryję. Pojawiające się trudności i problemy życia codziennego szybko ulegały rozwiązaniu.
Kochani chcemy Wam powiedzieć Tak działa zawierzenie 🙂 zrealizowały się nasze prośby do Jej Niepokalanego Serca. Dodamy jeszcze, ze właśnie tam zrodziło się pragnienie oddania się Jezusowi w Niewolę Miłości. Matka Boża przygotowała dla nas w Medjugirje indywidualne rekolekcje ❤❤. Kochani warto zawierzać nawet swoje pragnienia. Piszcie Maryi o wszystkim, by mogła wam pomagać. Ania i Andrzej”

Zawierz się Maryi już w grudniu możesz zawierzyć swoje sprawy Matce Bożej, przyjdź i powiedz innym o takiej możliwości, rozpoczynamy różańcem wynagradzającym od godz 17:15 Zapraszamy 2 grudnia

 

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK