Lis
02
2017

STREFA ŚWIADECTW ZAWIERZENIA

Świadectwo po Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi:

„Chciałam podzielić się świadectwem działania łaski jaką została obdarzona moja najbliższa Rodzina i ja sama też po Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi.
Na Zawierzeniu byłam 2 kwietnia 2017. Jedną z moich intencji wypisanych w Akcie Zawierzenia była prośba o szczęśliwy i lekki poród dla mojej Siostry, która miała wyznaczony termin na 11 kwietnia. Matka Boża tak sprawą pokierowała, że moja Siostra urodziła szczęśliwie swoją już drugą córeczkę 7 kwietnia i to zaledwie w przeciągu 13 minut!!! Mocne skurcze nastąpiły na tyle późno, tuż przed urodzeniem, że nie zdążyła wybrać się do szpitala i wraz z mężem zdążyli rozłożyć tylko ręczniki w łazience, a kiedy mój Szwagier poszedł zadzwonić po karetkę, ich Córeczka już się szczęśliwie narodziła – moja Siostra sama odebrała poród, a pępowina samoczynnie uległa przerwaniu. Dopiero po narodzeniu córeczki wszyscy troje pojechali karetką do szpitala. Jak widać, poród był więc bardzo szczęśliwy i lekki, tyle tylko że nie w szpitalu, ale skoro wszystkim pokierowała sama Matka Boża, to czegóż więcej chcieć? 😉 Dziękuję serdecznie Maryi i czekam zresztą na kolejne owoce moich modlitw przez Akt Zawierzenia. 🙂 Chwała Panu!!!”

Chcesz zawierzyć swoje sprawy Matce Bożej,
przyjdź w sobotę 4 listopada i powiedz innym o takiej możliwości, rozpoczynamy różańcem wynagradzającym od godz 17:15

IMG_5430

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK