Lip
12
2018

STREFA ŚWIADECTW RÓŻAŃCA RODZICÓW

Pragnę podzielić się z Wami radosną nowiną. Do Różańca Rodziców przystąpiłam całkiem niedawno, bo 7 kwietnia tego roku. Należę do Róży im. Świętego Tomasza More. Moje świadectwo będzie w formie podziękowania Matce Różańcowej, Patronowi i uwielbienia Boga i zarazem prośby o 9EB18B23-5EE9-48E4-B6E7-D861591F6A9Cwięcej miłosierdzia.

Dziękuję Ci Maryjo, Matko Różańcowa, Matko Boża Fatimska, że wysłuchałaś mnie i po niespełna miesiącu od zapisania się do internetowej Róży Różańcowej Rodziców za dzieci. Dziękuję za wstawiennictwo również Patronowi Róży, świętemu Tomaszowi More. W maju rozważałam Tajemnicę Chwalebną – Wniebowstąpienia Jezusa. I właśnie w to święto 13 maja we Wniebowstąpienie Twoje, miłosierny Jezu, skłoniłeś serce mojej córki pierworodnej do przystąpienia do spowiedzi po 8 latach grzesznego życia. Przystąpiła do spowiedzi w Sanktuarium Twojej Matki, Bolesnej Matki Licheńskiej, na cześć Której córka otrzymała imię chrzcielne Maria. Bolesna Matko, nie wypuszczaj ją z rąk swoich i oddaj ją Jezusowi na zawsze. Jezu, bądź uwielbiony w Twojej miłości niepojętej i w Twym miłosierdziu niezgłębionym.
Maryjo, proszę Cię nadal wstawiaj się wraz z patronem św. Tomaszem More za zięcia i drugą córkę, by i oni dostąpili miłosierdzia Jezusa. Amen.
Wdzięczna mama Anna

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK