Kwi
01
2017

Serce Matki czeka na Twoje serce – rozważania na temat pięciu pierwszych sobót miesiąca

W Wielkim Poście chcemy się uczyć takiej wiary i ufności – dlatego zapraszamy do naszej parafii św. Jacka i Doroty na I sobotę miesiąca 1 kwietnia, aby razem wynagradzać za grzechy, jakich dopuszczają się ludzie, także niewierzący, przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi, a w konsekwencji przeciw Bogu, ale również uczyć się od Maryi miłości i ufności. 
Nasze modlitewne spotkanie zaczynamy o godzinie 17:15 Różańcem  wynagradzającym, godz. 18:oo Mszą Świętą. Będzie również okazja do odbycia spowiedzi.

W ten sposób chcemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi za różne obelgi i bluźnierstwa, ale również poprzez modlitwę przygotowywać się na dzień 13 maja, na rocznicowe objawienie Matki Bożej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przybycia do MATKI… 
„Muszę wyznać – pisała Siostra Łucja – że nigdy nie czułam się tak szczęśliwa, niż kiedy przychodzi pierwsza sobota. Czy nie jest prawdą, że największym naszym szczęściem jest być całym dla Jezusa i Maryi i kochać Ich wyłącznie, bezwarunkowo?”.

Rozważanie I sobota miesiaca

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK