Maj
26
2017

Różaniec Rodziców za Dzieci – tworzymy 14 różę

111

Kochani BARDZO wiele osób zachęciło się do udziału w modlitwie za swoje dzieci w Różańcu Rodziców w naszej parafii. Wiele osób zgłasza się do nas indywidualnie, aby przystąpić do tego dzieła.
NADAL DO TEGO ZACHĘCAMY – aby skorzystać z tego zaproszenia. W naszym  Różańcu Rodziców  praktykuje się udział w comiesięcznej mszy  świętej w intencji naszych dzieci i nas rodziców. Odczytujemy owocność tych mszy, a także poruszenie serc związane z rocznicą objawień FATIMIE. Różaniec Rodziców za dzieci jest szansą aby zbliżyć się jeszcze bardziej do Matki Bożej, dlatego zapraszajmy jak najwięcej osób do tej wspólnej modlitwy i wspierania swoich dzieci i swoich rodzin! STWÓRZMY NASTĘPNĄ 14 RÓŻĘ RODZICÓW jako prezent dla naszych dzieci! Zapisały się już dwie troskliwe mamy zachęcamy następnych rodziców ODWAGI, zaproszenie kierujemy także do rodziców dzieci, które w tym roku miały swoją pierwszą komunię.

 kontakt i więcej informacji Małgorzata 604 505 335

 

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK