Cze
06
2017

Relacja z Rodzinnego Pikniku w naszej parafii św. Jacka i Doroty

Za nami Trzecia Edycja Pikniku Rodzinnego w naszej Parafii, koordynacją pikniku zajął się ks. Łukasz Leśniewski, przy życzliwym wsparciu ks. proboszcza Franciszka Haber. W organizację włączyły się także ministranci, lektorzy, bielanki i grupy parafialne a także klasa pani Małgosi katechetki z szkoły  podstawowej nr 10. Społeczność parafialna świętego Jacka i Doroty chętnie wzięła udział w tym pikniku. Dało się zauważyć całe rodziny. Pogoda nam wspaniale dopisała, humory i apetyt także. Było wiele ciekawych atrakcji i radości z tym związanych. Wszystkim tym osobom, oraz uczestnikom składamy stokrotne Bóg zapłać.

Kochani to także dobra okazja by zaprosić rodziców do modlitwy różańcowej w intencji swoich dzieci. Spraw swojemu dziecku najpiękniejszy prezent – módl się za nie modlitwą różańcową.
Dołącz do RÓŻAŃCA RODZICÓW za DZIECI.
Każdy uczestnik otrzymuje określoną tajemnicę różańca i codziennie odmawia 10 Zdrowaś… Po miesiącu następuje zmiana tajemnicy.
To tylko ok. 5 minut dziennie, codziennie.
CO UZYSKUJEMY?
Dajemy najpiękniejszy prezent naszym dzieciom – i to codziennie – wszystkie łaski związane z odmawianiem różańca w róży (wiele, wiele łask) – pełniej wypełniamy 4 przykazanie.
Pewność że zawsze, każdego dnia ktoś modli się za moje dzieci, nawet wtedy gdy sam zapomnę – jeśli nikt nie zapomni to codziennie za nasze dzieci odmówiony jest cały różaniec!
Rozwój naszej osobistej modlitwy, często też rodzice podejmują wspólnie modlitwę za dzieci, jest to okazja do rozpoczęcia wspólnej modlitwy w rodzinie (jak najbardziej zalecane i bardzo owocne!
„Lękam się, Panie, bo nie wiem, czy moje dzieci, atakowane przez świat przewrotny, potrafią odepchnąć zło od siebie. Lękam się Panie, bo idą już swoją drogą, a nie wiem dokąd ona je prowadzi, co na niej znajdą i z czym się spotkają”.
PAMIĘTAJ:
Bóg błogosławi matce. Matka modląc się w intencji swojego dziecka wyprasza dla niego szczególne łaski. Dzięki temu również sama je otrzymuje…
Bóg błogosławi ojcu. Ojciec modląc się w intencji swojego dziecka wyprasza dla niego szczególne łaski. Dzięki temu również sam je otrzymuje…

więcej informacji na temat różańca i zapisy u ks. Łukasza

ZOBACZ FOTORELACJĘ

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK