Maj
28
2018

PODSUMOWANIE DNIA SKUPIENIA Z MARYJĄ

ZA NAMI DZIEŃ SKUPIENIA Z MARYJĄ , TO BYŁ BŁOGOSŁAWIONY CZAS ŁASKI PANA BOGA
Dziękujemy  Panu Bogu, dziękujemy Maryi , ojcu Grzegorzowi Krzyżostaniak, kapłanom i oczywiście Wam którzy przybywaliście do naszej parafii aby tu wspólnie razem z nami modlić się i przez wstawiennictwo Matki wypraszać łaski u Pana Boga. Wszystkim za wszystko składamy serdeczne Bóg zapłać i niech nam Bóg błogosławi we wszystkich dobrych dziełach, które podejmujemy…. Kochani juz dziś zapraszamy  2 czerwca na kolejne spotkanie z Matka Bożą i Jej Niepokalanym Sercem  w zawierzeniu się Maryi, zarezerwujmy sobie czas na to spotkanie i zaprośmy polecając innym możliwość Zawierzenia (bliskim, sąsiadom, przyjaciołom).
Zachęcamy do ufnego zawierzania Niepokalanemu Sercu Maryi swoich obszarów niedoskonałości, swoich słabości, bólu i lęków. Pozwólmy by w te przestrzenie weszła Miłosierna Matka, która zaniesie całą naszą historię zycia swojemu Synowi. Poprośmy Maryję by nam pomogła oczyścić i upiększyć w Jej Niepokalanym Sercu nasze myśli i pragnienia by mogly się spodobać Jezusowi. Niepokalane Serce Maryi jest łaskawe i litościwe zawsze otwarte dla każdego kto szuka wsparcia i pomocy w każdej sytuacji.

 Zobacz – pełną fotorelację z tego spotkania

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK