Lip
31
2020

Pierwsza sobota miesiąca ZAWIERZENIE NMPKKP

Matka Boża Królowa Polski znana jest z tego, że zawierzając Jej wszystkie nasze troski wysłuchuje nas i zaczyna opiekować nami, jako Jej dziećmi każdego dnia. Masz jakieś troski, sprawy, sytuacje, które chcesz powierzyć Matce Bożej?  Zawierz wszystko co nosisz w sercu, Maryi w zawierzeniu w najbliższą pierwszą sobotę 1 sierpnia o godz 17:00 w parafii św. Jacka. 

Jeśli masz jakieś sprawy, z którymi sobie nie radzisz, zmagasz się z chorobą, jesteś samotny, masz w sercu lęk, czujesz sie niekochany, niepotrzebny, boisz sie relacji z drugim człowiekiem, masz wątpliwości w wierze, nie radzisz sobie finansowo, rozwala ci się rodzina, masz problemy z dziecmi nie umiesz się modlić …..to  jest to dobry moment na to, by te wszystkie sprawy , wszystkie intencje  oddać naszej Matce. Już 1 sierpnia czyli jutro  będziemy zawierzać nasze sprawy Maryi Matce Bożej Królowej Polski.

PRZYJDŹ MARYJA CIĘ ZAPRASZA

Kochani przypominamy także że, dzień 1 sierpnia  to pierwsza sobota miesiąca i wielkie zaproszenie do masowej kontynuacji nabożeństwa pierwszych pięciu sobót wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi. W naszej parafii jest ta modlitwa praktykowana zawsze przed zawierzeniem. Skorzystajmy  tez z tego kanału łaski i obietnic Matki Bożej z Fatimy.

Modlitwa różańcowa ma nas poprowadzić w kierunku większej miłości do Maryi i przez Nią do Boga.  Bo taki jest nasz cel i nasze przeznaczenie. Kochać Maryję, a z Nią kochać Boga.

22141324_1463011220462561_5451719810192584201_n

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK