Wrz
18
2018

Parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej „ŚLADAMI ODKUPICIELA”

Pielgrzymka do Ziemi Świętej jest jedyną w swoim rodzaju. To ziemia umiłowana i wybrana przez Boga. Ziemia, gdzie zrodziła się Ewangelia, w której tkwią korzenie naszej wiary. Nawiedzenie sanktuariów związanych z ziemskim życiem Jezusa, Maryi i Apostołów, to powrót do kolebki wiary chrześcijańskiej i rodzącego się Kościoła. To mozaika ludzi wyznających religię mojżeszową, muzułmańską i chrześcijańską. Jest wyrazem solidarności z franciszkanami – opiekunami Miejsc Świętych oraz z lokalnym Kościołem w Jerozolimie.

Nasza parafia w  2019 roku zaplanowała pielgrzymkę do Ziemi Świętej w okresie ferii zimowych od 17 do 24 lutego „Śladami Odkupiciela.”

 Pielgrzymka ma bardzo bogaty program, odwiedzimy najważniejsze miejsca związane z życiem i działalnością Pana Jezusa – Betlejem, Jerozolimę, Kanę Galilejską, zwiedzimy Bazylikę Narodzenia Pańskiego, Bazylikę Zwiastowania, Ogród Oliwny i inne ważne duchowo miejsca. 
Całkowity koszt pielgrzymki 3395 zł + 80 dolarów. Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajdziesz  TUTAJ . Przyjmujemy już zgłoszenia przy zapisie pobieramy zaliczkę w kwocie 500 zł na zabukowanie biletu lotniczego. Więcej informacji  tel.  604 505 335 ; zapisy na listę u pana kościelnego.

520B522B-87F9-4477-B767-2E3DD37EC535

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK