Kwi
26
2020

Niewola Miłości -Rekolekcje

Kochani już w wtorek rozpoczynamy nasze przygotowanie do oddania się w Niewole Miłości Jezusowi przez Maryję. Nasze spotkania rekolekcyjne rozpoczynamy największą modlitwą: Eucharystią godz. 18:00. Obostrzenia sanitarne, które nas obowiązują zawężają ilość uczestników podczas mszy świętej, ponieważ w naszym kościele może przebywać max 35 osób. Osoby, które nie zmieszczą się w kościele mogą uczestniczyć na zewnątrz kościoła (parking posiada zewnętrzne nagłośnienie), prosimy tylko zachować bezpieczne odległości między sobą. Wszyscy którzy do nas dołączają duchowo spoza Piotrkowa mogą skorzystać z transmisji na żywo na naszym kanale YouTube  link transmisji
Po mszy świętej zostajemy w kościele na konferencję wprowadzającą w której objaśnimy wszelkie istotne informacje techniczne oraz ważne wskazania dotyczące przebiegu całych przygotowań.
Przygotowania do Aktu Ofiarowania trwają 33 dni. Codziennie każdy uczestnik rekolekcji podejmuje swoje ćwiczenia duchowe, indywidualnie, w domu na podstawie Traktatu św. Ludwika. Jako Wspólnota Niewolników będziemy Wam tylko towarzyszyć w trakcie tych rekolekcji i służyć doświadczeniem i wszelką możliwą pomocą, wszystkim, którzy zostali zaproszeni przez Matkę Najświętszą. Opiekę duchową sprawuje Ksiądz Proboszcz Franciszek Haber.
Na stronie NIEWOLA MIŁOŚCI umieszczane będą wpisy z praktycznymi wskazówkami na każdy dzień. Wszyscy uczestnicy rekolekcji będą objęci ofiarą mszy świętych, które będą odprawiane w każdą środę (29 kwiecień, 6 ,13,20,27 maj). Dodatkowo przewidujemy spotkanie modlitewne w sobotę 23 maja dzień Skupienia z Maryją i w ostatnim tygodniu przygotowania w piątek 29 maja dzień pokutny, który przygotuje nas na godne przyjęcie niewoli. Akt ofiarowania będziemy składać w niedzielę 31 maja uroczyście na mszy świętej.
Kochani uruchamiamy także modlitwę za wszystkich uczestników, której podejmą się inni niewolnicy byście mogli dobrze przeżyć swoje rekolekcje. Zapewniamy Was o już podjętej wspólnotowej modlitwie 😊 Jako animatorzy przygotowania jesteśmy otwarci na indywidualne rozmowy w razie pojawiających się trudnosci i przeszkód w trakie tych rekolekcji.
W wtorek 28 kwietnia w kaplicy Różańcowej będziemy rozprowadzać wszystkie potrzebne materiały związane z oddaniem się w niewole miłości.
Pozdrawiamy Was w Sercu Niepokalanej

Processed with Rookie Cam

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK