Kwi
25
2017

Nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca w parafii św. Jacka i Doroty

IMG_0859

Rok rocznicy objawień w Fatimie jeszcze bardziej prowadzi nas do Miłości Boga poprzez Miłość do Maryi – Niepokalanej Matki Jego Syna.
W związku z tym w naszej parafii chcemy wprowadzić  nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca. Jest to modlitwa wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Pierwsze takie nabożeństwo chcemy rozpocząć w miesiącu maryjnym w dniu  6 maja. W roku fatimskim przez kolejne 5 miesięcy w pierwsze soboty  do 2 września chciejmy zadośćuczynić Maryi za wszelkie grzechy popełnione przeciw Jej Niepokalanemu Sercu.

Nabożeństwo rozpoczniemy  o godz.17:15 różańcem wynagradzającym i 15 minutową medytacją.Msza Święta z zawierzeniem  Matce Bożej swojego życia o godz. 18:00. Będzie także możliwość  przyjęcia sakramentu pokuty, by były spełnione wszystkie warunki tego nabożeństwa. W ten sposób chcemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi za obelgi i bluźnierstwa, ale również poprzez modlitwę przygotowywać się na dzień 13 maja, na rocznicowe objawienie Matki Bożej w Fatimie.

Zachęcamy wszystkich Parafian, Sympatyków i Czcicieli  Matki Bożej do odprawienia pierwszych sobót miesiąca w naszej parafii

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK