Gru
08
2018

Msza święta Różańca Rodziców za Dzieci

Kochani Rodzice jak co roku, w łączności z wszystkimi rodzicami modlącymi się w Różańcu Rodziców, na całym świecie, będziemy modlić się na Mszy Świętej w naszej parafii w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia o godz. 18.00. Będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski jakimi nas za wstawiennictwem Maryi, przez Różaniec obdarzył w całym ubiegłym roku. Za wszystkie dobre wydarzenia w życiu naszych dzieci i rodzin oraz za wszystkie nowe osoby  i róże jakie dołączyły do modlitwy. Będziemy dziękować za wiele inicjatyw, jakie się w Polsce i poza Polską dzieją, w tym celu aby modlitwa różańcowa rodziców za dzieci się rozszerzała.

Ponowimy  Akt Zawierzenia naszych dzieci i rodzin Matce Bożej, a przez Jej wstawiennictwo Bogu.  Zapraszamy jak najwiekszą rzeszę rodziców do osobistego odwiedzenia tego wieczoru naszej świątyni , a tych którzy z racji odległosci nie mogą wziąć udziału zapraszamy do łączności duchowej. Niech Niepokalana rozpościera swój płaszcz miłości i modlitwy nad nami! 

IMG_3475

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK