Gru
04
2018

Masza Święta dla Niewolników niewoli Miłości

Kochani Niewolnicy Maryi grudzień rozpoczynamy niezwykłym czasem, nowenną przed Niepokalanym Poczęciem Najświętszej Maryi Panny. To wyjątkowy święty czas, który prowadzi nas do łaski i  do świętości, do ufnego Zawierzenia Maryi.  Podobnie jak w ubiegłym roku, w łączności z wszystkimi przygotowującymi się  do oddania w Niewolę Miłości będziemy modlić się na Mszy Świętej w godzinie miłosierdzia  w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia o godz. 15.00.

W tym dniu osoby, które przez 33 dni przygotowywały  się razem z nami przez swoje indywidualne rekolekcje złożą swój Akt Ofiarowania się w Niewolę Miłości Jezusa przez Maryję.  Zapraszamy wszystkich na ten czas do obecności w naszej parafii i do duchowej łączności! Maryjo, Niepokalana Dziewico, Matko nasza, wejrzyj łaskawie na wszystkich, którzy całym sercem deklarują swoją wolę służenia Bogu i bliźnim w Chrystusowym Kościele poprzez oddanie  siebie w Niewolę Miłości.

Processed with Rookie Cam

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK