Wrz
13
2018

Maryja zaprasza bo chce się z Tobą spotkać… 13 września 2018

 „Przyszłam was prosić, abyście tu przychodzili przez 6 kolejnych miesięcy, dnia 13 o tej samej godzinie. Potem powiem, kim Processed with Rookie Camjestem i czego chcę”.

Te słowa dzisiaj brzmią szczególnie – 101 lat od tego tak ważnego dla świata i kościoła wydarzenia. Dzisiaj jednak możemy również zadać Maryi to pytanie: „Czego Pani ode mnie chce?” – jaką uzyskamy odpowiedź? Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i sympatyków parafii dziś 13 września  na Mszę świętą w której wypraszać będziemy potrzebne łaski dla siebie i dla świata. Zapraszamy przed Mszą o godz 17:30 na Różaniec Światła, podczas którego z świecą w ręku  będziemy prosili Maryję o nawrócenie Europy i Polski, a także będziemy błagali o pokój na świecie. To są tak bardzo ważne „zadania” dla współczesnego człowieka – Maryja zaprasza bo chce się z Tobą spotkać, a jaka jest Twoja odpowiedź…? Przyjdź, przynieś świecę, różaniec i przyprowaź innych do Maryji.

 

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK