Mar
22
2020

Kanał Parafii św. Jacka i Doroty na You Tube

Kochani  powstał pomysł założenia  kanału  parafii św. Jacka i Doroty na You Tube, chcemy tam bezpośrednio dokonywać transmisji z Mszy Świętych ,  wydarzeń, spotkań i  Adoracji jakie będą się odbywać w naszej parafii zwłaszcza w okresie bezpośrednim przed świętami  Wielkiej Nocy. Dlatego  prosimy Was o pomoc w rozpowszechnianiu nagrań z naszych transmisji piszcie komentarze pod filmami, dawajcie plusy, udostępniajcie linki i subskrybujcie kanał Parafii na YouTube. Kanał jest nowy i aby mógł zaistnieć w sieci powyższe działania są niezbędne. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy dotrzeć w tej  trudnej sytuacji w jakiej znajduje się kościół do znacznie większej grupy odbiorców  a przede wszystkim do naszych parafian by mogli uczestniczyć w tych ważnych dla każdego katolika wydarzeniach.

Dziękujemy za Waszą modlitwę i wsparcie dla tego dzieła.

Subskrybujcie koniecznie nasz kanał na YouTube i polecajcie innym,  potrzebujemy minimum 1000 subskrypcji, aby możliwe były transmisje na żywo:)

Zobacz link do kanału  

Processed with Rookie Cam

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK