Kwi
19
2017

Czekamy na rodziców chętnych do wałczenia się modlitwę różańcową

14718815_966997226763338_6265907827990701370_n

Apel w okresie Oktawy Wielkanocy do Rodziców zaangażowanych w Różaniec Rodziców za Dzieci byśmy sami  rozszerzali idee tego dzieła, dzielmy się  łaskami jakich sami doświadczamy oraz przez świadectwo dawajmy nadzieję tym rodzicom, którzy są w trudnych sytuacjach, czasem w desperacji lub rozpaczy. Mówmy innym i zapraszajmy do Różańca za dzieci. Bóg może to WSZYSTKO co jest trudne i złe odmienić! Od tysiącleci nie słyszano aby Maryja zawiodła kogokolwiek kto się do Niej w opiekę ucieka i o Jej wstawiennictwo prosi. A tu mamy całą armię takich osób, wspólnotę 20 osób w danej róży i wspólnotę całego dzieła Różańca Rodziców w naszej parafii,  których jest ponad 200 osób!
Zapraszajmy też swoich współmałżonków jeżeli jeszcze się nie modlą na różańcu za swoje dzieci. Zapraszajmy mężów i żony, zapraszajmy swoich braci i siostry, ciocie i mamy, ojców i wujków, córki i synów. Zapraszajmy przyjaciół i znajomych, ale również nieznajome a potrzebujące osoby – wszystkich! I powierzajmy ich decyzję naszej modlitwie. Niech tylko spróbują, niech rozpoczną a zobaczą jak wielkim darem jest ta modlitwa i jak bardzo łatwo jest ten „obowiązek” codziennej modlitwy wypełnić i ile radości on przynosi.

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK