Sie
03
2020

Brakujący element – rekolekcje dla młodzieży

brakujacy_elementŻycie przypomina czasami układanie puzzli. Możesz mieć prawie wszystkie części układanki, ale żeby całość wyglądała OK., nie możesz zgubić ani jednego kawałka. Brakujący element to co, czego nie da się pominąć ani usunąć.

W życiu możesz mieć wszystko: dom, rodzinę, znajomych, ciekawe hobby i tysiące znajomych na Facebooku, ale bywa, że i to nie daje Ci szczęścia. Potrzebujesz czegoś jeszcze, aby Twoja życiowa układanka była sensowna. Tym czymś jest wspólnota.

I właśnie do tego Cię zapraszamy!:) Spróbuj przez tydzień dni budować wspólnotę. Wspólnotę opartą na Jezusie i na ludziach, którzy tak jak Ty jej szukają.

Spróbujemy pobyć razem z Nim i z nimi. Wchodzisz w to?:)

Zaczynamy 23 sierpnia (niedziela) o godz. 16:00, kończymy 29 sierpnia (sobota) o godz. 18:00. Rekolekcje stacjonarne dla młodzieży w wieku 14-25 lat, organizowane przez parafię św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie Tryb. i Ruch Światło- Życie. Całość poprowadzi ks. Piotr Niedzielski razem z animatorami. Wszyscy nocujemy we własnych domach, ale cały dzień – od godz. 9:30 do 18:00 – będziemy razem! Codziennie zapewnimy Wam drugie śniadanie i ciepłą obiadokolację, a także słodkie niespodzianki. Żeby jednak rekolekcje miały sens, trzeba w nich uczestniczyć każdego dnia i w całości programu. Koszt to 100 zł (zrzucamy się na jedzenie), ale jeśli nie masz tej kwoty, nie martw się – damy radę:)! Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad ostrożności związanych z pandemią koronawirusa. W programie rekolekcji m.in.:

-codzienna Msza Święta (tylko dla uczestników rekolekcji)

-poranne modlitwy uwielbienia

-szkoły modlitwy/śpiewu

-spotkania w małych grupach

-wieczór gier planszowych

-maraton filmowy

-jednodniowa wycieczka (okolice Piotrkowa Tryb.)

-grill/piknik/ognisko

-zwiedzanie ciekawych miejsc w Piotrkowie Tryb.

-interaktywna gra terenowa

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 16 sierpnia. Bliższe informacje na plakacie:)

Bardzo liczymy, ze do nas dołączysz! Bo tak naprawdę brakującym elementem jesteś właśnie Ty!:) Bez Ciebie to wszystko się nie uda. Jesteś brakującą częścią układanki, nie chcemy układać tych puzzli bez Ciebie. Rekolekcje odbędą się, nawet jeśli do nas nie dołączysz, ale na pewno nie będą tak udane. Potrzebujemy Cię, takim jaki/jaka jesteś:)!

To jak będzie?:)

Dodał: Piotr Niedzielski in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK