Cze
02
2018

Z A W I E R Z E N I E NIEPOKALANEMU SERCU MARYI KRÓLOWEJ POLSKI

Genialna obecności Maryi w Biblii to nie wszystko. Ona jest ciągle obecna w Kościele. Czy znasz ją jako cudowną Matkę z Gwadelupy albo z Częstochowy, albo z Lourdes,.. to ciągle ta sama Maryja. Nie da się opowiedzieć ile łask zostało przez jej wstawiennictwo wyproszonych. Jest obecna w Kościele od samego początku, opiekuje się, czuwa, najlepiej wie czego brakuje. Najlepsza z mam Maryja Królowa Polski, zaprasza Cię droga siostro, drogi bracie byś Jej powierzył siebie, swoje życie, problemy i radości. Koniecznie znajdź drogę i  ucieczkę w Niepokalanym Sercu Maryi Matki i pozwól by Cię prowadziła.

Warto zaplanować sobie czas na to spotkanie z Sercem Maryi w pierwszą sobotę miesiąca 2 czerwca. Niepokalane Serce Matki czeka na nas, na każdego kto chce zaufać i oddać Jemu swoje trudności, lęki, obawy, choroby, przeciwności, kłopoty, brak pracy, odrzucenie, pragnienie potomstwa, finansowe problemy, samotność, wszystko z czym po ludzku nie umiemy sobie poradzić.  Pierwsza sobota to czas kiedy Maryja otwiera dla nas przestrzeń swojego Niepokalanego Serca dla nas, dla naszych historii życia. Chciejmy znaleźć w tym sercu swoją ucieczkę i drogę do Pana Boga. Maryjo chcemy Ci z wielką ufnością zawierzać siebie Ty nas prowadź i wskazuj drogę do Syna.

❤️ Zapraszamy w sobotę 2 czerwca do parafii św. Jacka w Piotrkowie Tryb.na mszę świętą z zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczynamy różańcem, medytacją pierwszosobotnią wprowadzeniem do zawierzenia o godz. 17:00; msza święta godz. 18;00
PRZYJDŹ  I ZAPROŚ INNYCH , możliwość nabycia aktów zawierzenia przed spotkaniem już od godz 16:30 w kruchcie  naszego kościoła.

IMG_5708

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK