Sty
30
2018

Zawierzenie NSMKP sobota 3 luty 2018

IMG_7224

Pierwsza sobota to dzień, który Matka Boża sobie szczegolnie upodobała. W tym dniu Jej Niepokalale Serce jest otwarte dla każdego, by mogło zatryumfować w naszym życiu. ❤️Przychodzimy do  Maryi  w kazdą pierwszą sobotę i 3 lutego chciejmy być obecni by w tym dniu zanurzyć się w  miłosiernej, ufnej przestrzeni Tego Niepokalanego Serca. Kochani patrząc na cudowną Ikonę Maryi Częstochowskiej – Królowej Polski – zawierzajmy  Jej wszystko z czym nie umiemy sobie poradzić. Każdy trudny i powikłany i każdy radosny aspekt naszego życia.  Maryja, dobra Mama czeka na nas byśmy w codzienności  kierowali się zawsze wzorem Jej życia, Jej modlitwy, Jej trwania przy Jezusie. W trudnych i niepewnych sytuacjach starajmy się słuchać natchnień Bożych i pozwólmy by w to mogła wejść Maryja Królowa Polski. Łatwiej jest żyć słuchając Maryi. Ona użycza nam swoich uszu, byśmy lepiej mogli słyszeć i spełniać wszystko, cokolwiek Jezus nam powie.
Rozpoczynamy różańcem wynagradzającym i medytacją godz 17:00, msza święta z zawierzeniem godz 18:00 Kochani mówmy innym, dzielmy się tym czego doświadczamy, dzięki zawierzeniu. Maryja czeka na nas w tym szczególnym dniu pierwszej soboty. 

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK