Gru
08
2020

60 MINUT KTÓRE ZMIENIA ŚWIAT

Każdy z nas ma w rodzinie osoby, które nie chcą poznać prawdziwego Boga i się do Niego zbliżyć. Są zamknięte na Prawdę. Te 60 minut 8 grudnia może to zmienić. Prośmy w tej godzinie Maryję o łaskę nawrócenia dla tych bliskich.

Odmówmy Różaniec w tej intencji, możemy też odmówić inne modlitwy, ale zawsze w intencji nawróceń, tak jak Maryja prosi. Zanieśmy do Niej wszystkich naszych bliskich, którzy są daleko od Boga i w swojej pysze nie dopuszczają Go do swoich serc. Niech Miłosierdzie Jezusa skruszy twarde skorupy pychy i egoizmu, które zamykają serca ludzkie na działanie Bożej miłości.

Prośmy też Maryję o łaskę nawrócenia dla wszystkich tych, którzy się do Niej nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciół i wrogów Kościoła Świętego. Niech Boże Miłosierdzie rozlewa się szeroką rzeką na wszystkich zmierzających ku potępieniu i na tych, którzy na to potępienie prowadzą innych.

Dodał: Admin in:

Wykonanie: Dominik Borkowski DB Komputery | Copyright: Parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Tryb. [2015] www.swjd.pl| Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej LINK